Rekonštrukcia úsmevu

Zdravý, harmonický úsmev je symbolom krásy, a bez nadsázky môžeme povedať, že nie šaty ale zuby robia človeka. 

V živote každého z nás sa môže stať, že prídeme o zdravie vlastných zubov. Či už v dôsledku úrazu, zanedbanej hygieny a pokročilej paradentózy, nesprávnych diétnych návykov alebo zlozvykov, alebo v niektorých prípadoch geneticky.

V ambulancii Kafka Dent sme tím 3 odborníkov, ktorí zaručujú, že pre každého z Vás nájdeme riešenie ako získať krásny harmonický úsmev. Sme presvedčení, že na základe profesionálneho a individuálneho prístupu môže každý pacient odchádzať s úsmevom bez traumy z bolestivých zákrokov.

Cestu za Vaším dokonalým úsmevom môžeme spoločne naplánovať. Na začiatku je vstupné vyšetrenie, kde stanovíme v akom zdravotnom stave sú Vaše zuby, ďasná a ústna dutina. Potom navrhneme riešenie najakútnejších problémov a liečbu poškodených zubov a ďasien. Keď sú zuby a ďasná zdravé, zameriame sa na samotnú rekonštrukciu úsmevu - môžeme nahradzovať stratené zuby, prípadne pomocou strojčeka posúvať zuby na miesto kde je potreba a vyrovnávať krivé zuby a pomocou estetických materiálov a koruniek opravovať vzhľad esteticky nevyhovujúcich zubov. Pri všetkých krokoch dbáme na základné pravidlo a našu filozofiu - že to najlepšie vytvorila sama príroda. Preto maximálne rešpektujeme pravidlá z toho vychádzajúce - sme maximálne šetrní aby sme zachovali čo najviac z Vašich zubov a čo najvernejšie sa snažíme prirodzené zuby napodobňovať - tak aby Váš nový úsmev vyzeral prirodzene krásne a harmonicky.